Dny otevřených ateliérů 2019

12.10.2019 do 13.10.2019
10:00 - 00:00

Kde: Jihočeský kraj Kategorie: Výtvarné umění (Tvůrčí dílna)

Stejně jako v předchozích dvou letech odstartujeme náš víkendový program v pátek v galerii Tiskárny Karmášek v Českých Budějovicích slavnostním zahájením letošního ročníku a vernisáží výstavy prací předního českého designera Jana Čtvrtníka. Vystaveny zde budou vázy, které podle jeho návrhů vyrobila světoznámá česká sklárna Moser. Během víkendu 12.–13. 10. 2019 se vám pak otevře víc jak dalších 100 míst, na kterých můžete doslova zažít a mnohdy si i sami vyzkoušet, jak vzniká umění. Na své cesty si nezapomeňte vzít náš časopis! Naleznete v něm adresy všech, kteří se DOA2019 aktivně účastní. Pečlivě si pročtěte i našich pět rad. Může se stát, že se vám některá z nich bude na cestách hodit. Stejně tak dobře jako časopis vám může posloužit i náš web. Na stránkách www.dnyotevrenychatelieru.cz dohledáte vše potřebné včetně GPS údajů nebo umístění ateliéru přímo v mapě. Nebojte se tedy zaklepat na dveře a vstoupit. V tyto dny jsou neohlášené návštěvy přímo vítány. V neděli DOA2019 zakončíme tam, kde jsme je zahajovali – v Tiskárně Karmášek v Českých Budějovicích a to DesignMarketem, který doplní zajímavý doprovodný program. Tu naši letošní DOA skládačku jsme pro vás zajímavě poskládali. Věříme, že i tento ročník bude opět skvělý. A to nejen díky umělcům, kteří nám jej pomáhají spolupořádat, ale také díky vám, milovníkům umění. Bez vás všech by totiž DOA nebyly tím, čím dnes jsou.
  • Mějte náš časopis DOA2019 na cestách za uměním vždy u sebe, sním se vateliérech, dílnách a galeriích neztratíte.
  • Než zamíříte do vámi vyhlédnutého ateliéru, zkontrolujte si na Fb nebo www, zda má vtuto chvíli skutečně otevřeno. Ne všichni jsou návštěvníkům kdispozici po celé dva dny konání akce. Někteří výtvarníci se v neděli přímo zateliéru přesouvají DesignMarket.
  • Každý zúčastněný ateliér, dílna i galerie jsou vdobě otevření viditelně označeny plakátem slogem DOA2019. Nebojte zaklepat a vstoupit – jste očekáváni.
  • Tam, kde je to výslovně uvedeno, je třeba návštěvu dohodnout telefonicky a rezervovat si místo.
  • Veškeré aktuální informace kprogramu DOA2019 naleznete na www.dnyotevrenychatelieru.cz
DOA časopis v elektronické podobě ke stažení zde: DOA 2019 Časopis

Další události

Modelářská výstava a soutěž / Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Kdy:30.11.2019

Kde:Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Detail
události

LOV // Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Kdy:25.11.2019

Kde:Divadlo Oskara Nedbala - jeviště

Detail
události

Michal Prokop a Luboš Andršt a Jan Hrubý Trio

Kdy:19.11.2019

Kde:Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

Detail
události

Poslední přidané události

Portaculturae.eu doporučuje

Sledujte nás

Facebook