Dny otevřených ateliérů 2019

Dny otevřených ateliérů 2019

Dny otevřených ateliérů 2019

12. - 13. 10. 2019, Jihočeský kraj

Stejně jako v předchozích dvou letech odstartujeme náš víkendový program v pátek v galerii Tiskárny Karmášek v Českých Budějovicích slavnostním zahájením letošního ročníku a vernisáží výstavy prací předního českého designera Jana Čtvrtníka. Vystaveny zde budou vázy, které podle jeho návrhů vyrobila světoznámá česká sklárna Moser. Během víkendu 12.–13. 10. 2019 se vám pak otevře víc jak dalších 100 míst, na kterých můžete doslova zažít a mnohdy si i sami vyzkoušet, jak vzniká umění. Na své cesty si nezapomeňte vzít náš časopis! Naleznete v něm adresy všech, kteří se DOA2019 aktivně účastní. Pečlivě si pročtěte i našich pět rad. Může se stát, že se vám některá z nich bude na cestách hodit. Stejně tak dobře jako časopis vám může posloužit i náš web. Na stránkách www.dnyotevrenychatelieru.cz dohledáte vše potřebné včetně GPS údajů nebo umístění ateliéru přímo v mapě. Nebojte se tedy zaklepat na dveře a vstoupit. V tyto dny jsou neohlášené návštěvy přímo vítány. V neděli DOA2019 zakončíme tam, kde jsme je zahajovali – v Tiskárně Karmášek v Českých Budějovicích a to DesignMarketem, který doplní zajímavý doprovodný program. Tu naši letošní DOA skládačku jsme pro vás zajímavě poskládali. Věříme, že i tento ročník bude opět skvělý. A to nejen díky umělcům, kteří nám jej pomáhají spolupořádat, ale také díky vám, milovníkům umění. Bez vás všech by totiž DOA nebyly tím, čím dnes jsou.

Mějte náš časopis DOA2019 na cestách za uměním vždy u sebe, s ním se v ateliérech, dílnách a galeriích neztratíte.

Než zamíříte do vámi vyhlédnutého ateliéru, zkontrolujte si na Fb nebo www, zda má v tuto chvíli skutečně otevřeno. Ne všichni jsou návštěvníkům k dispozici po celé dva dny konání akce. Někteří výtvarníci se v neděli přímo z ateliéru přesouvají DesignMarket.

Každý zúčastněný ateliér, dílna i galerie jsou v době otevření viditelně označeny plakátem s logem DOA2019. Nebojte zaklepat a vstoupit – jste očekáváni.

Tam, kde je to výslovně uvedeno, je třeba návštěvu dohodnout telefonicky a rezervovat si místo.

Veškeré aktuální informace k programu DOA2019 naleznete na www.dnyotevrenychatelieru.cz 

Vydáno: 20.09.2019

Soubory ke stažení

DOA časopis 2019 ke stažení zde! 2.09 MB stáhnout
 

Poslední přidané události

Portaculturae.eu doporučuje

Sledujte nás

Facebook