Divadlo Oskara Nedbala Tábor – ČAJ A APOKALYPSA

Divadlo Oskara Nedbala Tábor – ČAJ A APOKALYPSA

Divadlo Oskara Nedbala Tábor – ČAJ A APOKALYPSA

05.01.2019 od 19:00 hodin, Divadlo Oskara Nedbala - malý sál

Divadlo Letí Praha

Hladomor začal, když bylo osmdesát procent jídla odkloněno do televizních pořadů. Lidé sledovali snídani na iplayeru cestou do zaměstnání. Když došla rýže, distribuovala charita smartphony, takže umírající mohli sledovat pořady o vaření.

Tři letité přítelkyně tlachající na idylickém anglickém venkově a nečekaná návštěva paní Jarretové, která přináší svědectví o světě tam – venku za živým plotem. Odpolední čaj, růžové keře a rozpravy o dětech, televizních pořadech, zrušených obchodech, vraždě manžela a drobných neurózách. Ale také o hladomoru, potopě, vymírající civilizaci a zoufalých zvířatech.

Hry královny současné britské dramatiky obvykle experimentují s divadelní formou a téměř vždy řeší společensky angažovaná témata. Často zdánlivě nesouvisející scény tvoří autorčinu interpretaci světa a předjímají jeho směřování. Hru, která měla v Anglii premiéru v roce 2016, nastudovala umělecká šéfka divadla s vášní pro nové hry jako herecký koncert čtyř výrazných osobností za klavírního doprovodu Satieho miniatur.

Cena: 320 Kč, 290 Kč, 260 Kč 
Předprodej: http://www.divadlotabor.cz/program/caj-a-apokalypsa-podzim-2018?backlink=b11d1&viewmode=1 

Vydáno: 28.12.2018

Poslední přidané události

Portaculturae.eu doporučuje

Sledujte nás

Facebook